Poslední příspěvky v diskuzích

Řečické bahno 2011 - výsledky

výsledky a slovo ředitele závodu

Dne 5. 7. 2011 se uskutečnil první ročník závodu Řečické bahno, který pořádal CT Kardašova Řečice a Hostinec u Nekutů.

Přestože před startem silně pršelo, na startu se již počasí umoudřilo a bylo jen zataženo a teplo. Celkem se závodu zúčastnilo 24 mužů, žen a dětí. Závod se vydařil, nikdo se nezranil a zhlédli jsme velmi dobré sportovní výkony. Někteří závodníci si délku tratě upravili po svém, ale i jejich výkon byl po zásluze odměněn. V cíli byli všichni závodníci maskováni silným nánosem bahna, ale spokojeni s dokončením náročného závodu. Během večera byly předány diplomy a ceny, podáno občerstvení a do pozdních nočních hodin se hojně diskutovalo.

Věřím, že se závod líbil, a že bude uskutečněn druhý ročník pravděpodobně na ukončení cyklosezóny v podzimních měsících.